743248-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Ubezpieczenia komunikacyjne - OC p.p.m , AC, NNW, ASS
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenia komunikacyjne - OC p.p.m , AC, NNW, ASS
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenia komunikacyjne - OC p.p.m , AC, NNW, ASS. 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. 3) Stosownie do postanowień 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części IV SWZ.
Internal identifier: 2026/WNP-0302-DU-KS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Prawo opcji polega na tym, iż na odrębne żądanie (zlecenie) Ubezpieczającego złożone każdorazowo w formie elektronicznej (wiadomość e-mail). Ubezpieczyciel za opłatą składki: a) obejmie ochroną ubezpieczeniową na warunkach umowy dodatkowe pojazdy; b) podwyższy limit holowania w ubezpieczeniu assistance o dodatkowe 2.000 km poza granicami Polski. Prawo opcji stanowi 25,34% zamówienia podstawowego. Zasady zastosowania prawa opcji zostały określone w Części II oraz IV SWZ.