743850-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg Dolny.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Brzeg Dolny.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) oraz odpadów gromadzonych w sposób selektywny, opon, zmieszanych odpadów z budowy, remontów i demontażu, odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Brzegu Dolnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r o odpadach; 2) obsługa, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej „PSZOK”); 3) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych z terenów niezamieszkałych, o których mowa w załączniku nr 8 do SWZ; 4) prowadzenie Punktu Obsługi Klienta na terenie Brzegu Dolnego, w celu bieżącej obsługi właścicieli nieruchomości w zakresie realizowanej usługi odbioru odpadów komunalnych; 5) przeprowadzenie akcji edukacji ekologicznej w zakresie właściwego prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services, 90533000 Waste-tip management services
Options:
Description of the options: Brak opcji i wznowień.