2. Procedure
Procedure
Title: Nabava broda za nadzor morskog ribarstva
Description: Predmet nabave je brod za potrebe kontrole morskog prostora nad kojim Republika Hrvatska ima suverenitet, odnosno suverena prava i jurisdikciju u skladu s međunarodnim pravom. Obzirom da je ribarstvo strateška grana gospodarstva u Republici Hrvatskoj, a za ostvarivanje održivog razvoja ribarstva, njegove gospodarske, ekološke i društvene uloge i ciljeva ribarstvene politike neophodno je provoditi nadzore i kontrolu unutrašnjega ribolovnog mora koji obuhvaća unutrašnje morske vode te vanjskoga ribolovnog mora koje obuhvaća područje teritorijalnog mora Republike Hrvatske i isključivi gospodarski pojas Republike Hrvatske. Duljina broda preko svega treba biti najmanje 55m, širina ne smije biti manja od 9m te mora imati osiguran smještaj za najmanje 30 osoba.
Internal identifier: 14/2026/VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34510000 Ships
5. Lot
Lot: LOT-0000