744199-2026 - Competition
Bulgaria – IT services: consulting, software development, Internet and support – Поддръжка на мрежово оборудване
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Поддръжка на мрежово оборудване
Description: Поддръжка на мрежово оборудване на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация“
Internal identifier: 611523
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Изпълнителят трябва да осигури поддръжка за мрежовото оборудване на Изпълнителна дирекция „Автомобилна администрация“ дистанционно или на място /при необходимост/.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1. При необходимост от удължаване на срока на Договора поради неприключила процедура за възлагане на обществена поръчка със същия предмет, както и при други непредвидими при дължимата грижа обстоятелства възникнали след сключване на Договора, които Възложителят при полагане на дължимата грижа не е могъл да предвиди и които налагат извършване на промяна, без да засягат предмета на Договора, Възложителят може да удължи срока и/или да увеличи стойността на Договора чрез подписване на допълнително споразумение, на основание чл. 116, ал. 1, т. 3 от ЗОП и при спазване на чл. 116, ал. 2 и 4 от същия закон. 2. Възложителят предвижда възможност, при условията, предвидени в документацията за обществената поръчка и на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП, договорът да може да бъде изменян чрез допълнително споразумение в случай на промяна на адреса на място на изпълнение на поръчката, при промяна на местонахождението на съответното териториално звено на Възложителя, без промяна в общия брой на адресите и в обема на поддържаното мрежово оборудване. Промяната на адреса не води до промяна на месечната цена съгласно Ценовото предложение на Изпълнителя (Приложение № 3).