2. Procedure
Procedure
Title: Gunningen DAS Wijk bij Duurstede Q3 – 2026.
Description: Betreft de kwartaalrapportage van Q3-2026 van de gegunde opdracht van het DAS van de gemeente Wijk bij Duurstede. 1,00 euro
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Gunningen DAS Wijk bij Duurstede Q3-2026
Description: Het betreft een DAS.
Internal identifier: 1