744300-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Zakup energii elektrycznej czynnej dla Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup energii elektrycznej czynnej dla Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej dla Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim według opisów oraz szacunkowych ilości określonych w załączniku nr 1 do SWZ w okresie od dnia 01.01.2027r. do 31.12.2028r. 2. Prognozowana ilość energii elektrycznej będąca przedmiotem zamówienia ma charakter orientacyjny i może odbiegać od faktycznie pobranej w okresie trwania umowy. Ilość energii elektrycznej oszacowana została na podstawie danych historycznych o zużyciu energii elektrycznej w ostatnich 12 miesiącach oraz z uwzględnieniem podjętych przez zamawiających działań, o których mowa w art. 37 Ustawy z dnia 07 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej. Wykonawca winien uwzględnić możliwe wahania poboru energii elektrycznej. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości energii elektrycznej nie pociąga dla zamawiającego żadnych konsekwencji, poza koniecznością dokonania zapłaty za faktycznie pobraną ilość energii.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
Options:
Description of the options: brak opcji