744388-2026 - Competition
Belgium – Maintenance and repair of data network equipment – Meerjarige raamovereenkomst voor onderhoudsdiensten van de lokale datanetwerken (LAN) van de Federale Politie binnen de gebouwen van de Federale Politie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Meerjarige raamovereenkomst voor onderhoudsdiensten van de lokale datanetwerken (LAN) van de Federale Politie binnen de gebouwen van de Federale Politie
Description: Meerjarige raamovereenkomst voor onderhoudsdiensten van de lokale datanetwerken (LAN) van de Federale Politie binnen de gebouwen van de Federale Politie
Internal identifier: 2027R3015
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50312300 Maintenance and repair of data network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Internal identifier: 1