See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Javni razpis za prvo fazo po omejenem postopku za izbiro izvajalcev za sodelovanje pri predhodnih arheoloških raziskavah
Description: Javni razpis za prvo fazo po omejenem postopku za izbiro izvajalcev za sodelovanje pri predhodnih arheoloških raziskavah
Internal identifier: JN-81459
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351914 Archaeological services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SODELOVANJE UNIV. DIPL. ARHEOLOGA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 1-3
Description: SODELOVANJE UNIV. DIPL. ARHEOLOGA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 1-3
Internal identifier: 597424
Additional classification (cpv): 71351914 Archaeological services
Lot: LOT-0002
Title: SODELOVANJE UNIV. DIPL. ARHEOLOGA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8-9, 11-12, 14
Description: SODELOVANJE UNIV. DIPL. ARHEOLOGA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8-9, 11-12, 14
Internal identifier: 597425
Lot: LOT-0003
Title: SODELOVANJE TEHNIKA FOTOGRAFA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI SUHOZEMNIH PREDHODNIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8, 9, 11, 12, 14
Description: SODELOVANJE TEHNIKA FOTOGRAFA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI SUHOZEMNIH PREDHODNIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8, 9, 11, 12, 14
Internal identifier: 597426
Lot: LOT-0004
Title: SODELOVANJE TEHNIKA ZA ZAJEM PODATKOV V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI SUHOZEMNIH PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8, 9, 11, 12, 14
Description: SODELOVANJE TEHNIKA ZA ZAJEM PODATKOV V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI SUHOZEMNIH PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8, 9, 11, 12, 14
Internal identifier: 597427
Lot: LOT-0005
Title: SODELOVANJE TEHNIKA DOKUMENTALISTA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI SUHOZEMNIH PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8, 9, 11, 12, 14
Description: SODELOVANJE TEHNIKA DOKUMENTALISTA V EKIPI ZVKDS CPA PRI IZVEDBI SUHOZEMNIH PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAV PO METODAH 5-6, 8, 9, 11, 12, 14
Internal identifier: 597428
Lot: LOT-0006
Title: SODELOVANJE POTAPLJAČEV PRI IZVEDBI PODVODNIH PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAVAH
Description: SODELOVANJE POTAPLJAČEV PRI IZVEDBI PODVODNIH PREDHODNIH ARHEOLOŠKIH RAZISKAVAH
Internal identifier: 597429
Lot: LOT-0007
Title: NUMIZMATIČNE ANALIZE
Description: NUMIZMATIČNE ANALIZE
Internal identifier: 597430