744586-2026 - Competition
Croatia – Electricity – ELEKTRIČNA ENERGIJA
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ELEKTRIČNA ENERGIJA
Description: Predmet nabave je opskrba električnom energijom za obračunska mjerna mjesta Naručitelja, sukladno troškovniku i popisu obračunskih mjernih mjesta koji čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.Isporučena električna energija mora sadržavati najmanje 50 % električne energije iz obnovljivih izvora i visokoučinkovite kogeneracije. Tijekom trajanja ugovora omogućit će se uključivanje novih i isključivanje postojećih obračunskih mjernih mjesta, sukladno potrebama Naručitelja i uvjetima ugovora.
Internal identifier: E-VV_02/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000