See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Echipament din componenta uniformelor de politie
Description: Se intenționează achiziționarea unor articole de echipament din componența uniformelor de poliție, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini și specificatia tehnica anexata. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://www.e-licitatie.ro/pub). Număr zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 18 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 4453144/2024/754811
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811200 Police uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Căciulă nutriet bleumarin/alb pentru agenti/ofiteri + caracul bleumarin/alb pentru comisari-sefi, chestori
Description: Căciulă nutriet bleumarin/alb pentru agenti/ofiteri + caracul bleumarin/alb pentru comisari-sefi, chestori. Cantitate minima si maxima estimata acord-cadru: Cantitate minima căciulă nutriet bleumarin/alb pentru agenti/ofiteri 100 buc. si maxima 5000 buc. Cantitate minima căciulă caracul bleumarin/alb pentru comisari-sefi, chestori 10 buc. si maxima 1000 buc. Cantitate minima si maxima estimata contract subsecvent: Cantitate minima căciulă nutriet bleumarin/alb pentru agenti/ofiteri 2 buc. si maxima 1500 buc. Cantitate minima căciulă caracul bleumarin/alb pentru comisari-sefi, chestori 1 buc. si maxima 125 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Cravata
Description: Cravata Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 2000 buc. si maxim 15000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 3200 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Curea din piele
Description: Curea din piele Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 2000 buc. si maxim 5000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 2000 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Mănuși din piele (bărbați/femei)
Description: Mănuși din piele (bărbați/femei) Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 100 buc. si maxim 10000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 1500 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Mănuși serviciu (bărbați/femei)
Description: Mănuși serviciu (bărbați/femei) Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 2000 buc. si maxim 15000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 2000 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Snur ceremonie
Description: Snur ceremonie Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 2000 buc. si maxim 15000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 2000 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Epoleți cu grad profesional pentru agent cu 1 baretă/ agent cu 2 barete/ agent cu 3 barete/ agent cu 4 barete/ agent cu 5 barete/ subinspector/ inspector/ inspector principal/ subcomisar/ comisar/ comisar șef/ chestor cu 1 stea/ chestor cu 2 stele/ chestor cu 3 stele/ chestor cu 4 stele
Description: Epoleți cu grad profesional pentru agent cu 1 baretă/ agent cu 2 barete/ agent cu 3 barete/ agent cu 4 barete/ agent cu 5 barete/ subinspector/ inspector/ inspector principal/ subcomisar/ comisar/ comisar șef/ chestor cu 1 stea/ chestor cu 2 stele/ chestor cu 3 stele/ chestor cu 4 stele Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 2000 buc. si maxim 25000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 7000 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Suport cu grad profesional pentru agent cu 1 baretă/agent cu 2 barete/agent cu 3 barete/agent cu 4 barete/agent cu 5 barete/subinspector/inspector/inspector principal/subcomisar/comisar/comisar șef/chestor 1 stea/chestor cu 2 stele/chestor cu 3 stele/chestor cu 4 stele
Description: Suport cu grad profesional pentru agent cu 1 baretă/agent cu 2 barete/agent cu 3 barete/agent cu 4 barete/agent cu 5 barete/subinspector/inspector/inspector principal/subcomisar/comisar/comisar șef/chestor 1 stea/chestor cu 2 stele/chestor cu 3 stele/chestor cu 4 stele Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 2000 buc. si maxim 25000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 7000 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Eghilet cu accesorii
Description: Eghilet cu accesorii Cantitate minima si maxima acord-cadru: minim 100 buc. si maxim 2000 buc. Cantitate minima si maxima contract subsecvent: minim 2 buc. si maxim 300 buc. Calendar estimativ (frecvența și valoarea contractelor care urmează să fie atribuite): lunar/trimestrial/semestrial.
Internal identifier: 9