2. Procedure
Procedure
Title: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jastrząb
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz jednostek finansowanych z budżetu gminy Jastrząb tj.: szkoły, przedszkole, żłobek, świetlica wiejska, PSZOK oraz Centrum Sportowo Rekreacyjne z terenu Gminy Jastrząb w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – zawiera Załącznik G do niniejszej SWZ. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Internal identifier: znak sprawy: IT.271.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz jednostek finansowanych z budżetu gminy Jastrząb tj.: szkoły, przedszkole, żłobek, świetlica wiejska, PSZOK oraz Centrum Sportowo Rekreacyjne z terenu Gminy Jastrząb w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – zawiera Załącznik G do niniejszej SWZ.
Internal identifier: IT.271.9.2026
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services