2. Procedure
Procedure
Title: Interiérové vybavení prostor FRRMS – opakované řízení
Description: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení včetně jeho výroby, dopravy, instalace a montáže do prostor Mendelovy univerzity v Brně, v objektu Z na adrese třída Generála Píky 2005/7, 613 00 Brno. Dodávka bude realizována v souladu s projektovými dokumentacemi interiérů zpracovanými projektantem Ing. arch. Petrem Golešem, ČKA 03613, se sídlem Purkyňova 3035/35a, 612 00 Brno, viz příloha č. 1 zadávací dokumentace (dále jen „projektová dokumentace“), a zahrnuje vybavení následujících prostor: 1. Co-workingová místnost, 2. Laboratoř environmentálních studií 3. Laboratoř sociálních studií, 4. Welcome office. Uvedené prostory jsou současně předmětem samostatné veřejné zakázky na stavební práce, jejímž cílem je realizace stavebních úprav těchto prostor. Zadavatel předpokládá, že stavební práce budou dokončeny v termínu, který umožní realizaci dodávky a montáže interiérového vybavení podle této veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění je zejména dodávka a montáž typového i atypického nábytku a dalších interiérových prvků, a to zejména: - kancelářských a laboratorních stolů, pracovních a jednacích stolů, - kancelářských, konferenčních a laboratorních židlí, - akustických paravánů a modulových sedacích prvků, - skříní, skříňových stěn, archivních sestav a dalších úložných systémů, - kuchyňských a laboratorních sestav včetně pultů se dřezem, - stojanů na dotykové panely, - doplňků a příslušenství nábytku (např. kabelové průchodky, kabelové žlaby, flexibilní kabelové vedení, přípojná místa v pracovních deskách), - dalších prvků interiéru a povrchových úprav dle projektové dokumentace (např. tapety). Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž: - zaměření skutečných rozměrů dotčených prostor před zahájením výroby nábytku a přizpůsobení výrobků skutečným stavebním rozměrům prostor - zpracování výrobní (dílenské) dokumentace u atypických prvků interiéru, - předložení fyzických vzorků použitých materiálů a barev ke schválení architektem, - výroba, doprava, instalace a montáž dodaného vybavení na místě plnění dle projektové dokumentace a soupisu prací, - uvedení dodaného vybavení do provozu/užívání, aby zboží bylo způsobilé sloužit svému účelu, - zajištění řádné ochrany okolních ploch, které budou činností prodávajícího dotčeny, resp. budou určeny k uskladnění, přepravě, stěhování zboží, a to před znečištěním a poškozením po celou dobu plnění smlouvy, a následné uvedení ploch do původního stavu, - předání veškerých potřebných dokladů (atesty, certifikáty, návody k obsluze a údržbě atp.), - odvoz a ekologická likvidace vzniklých odpadů, likvidace obalového materiálu, úklid po instalačních pracích v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů
Internal identifier: DBID: 8596
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39200000 Furnishing
5. Lot
Lot: LOT-0001