744819-2026 - Competition
Bulgaria – Architectural and related services – „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обекти на територията на Община Перущица по обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обекти на територията на Община Перущица по обособени позиции“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка е „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обекти на територията на Община Перущица по обособени позиции“: Обособена позиция № 1: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Радост“ в УПИ I-568, Детско заведение, кв. 46, по плана на гр. Перущица, ПИ 55909.501.568.1 по КККР на гр. Перущица“; Обособена позиция № 2: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Тракийче“ в УПИ VIII, кв. 65, гр. Перущица“; Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, правата и задълженията на Възложителя и на Изпълнителя за всяка една от обособените позиции, са съгласно документацията към обществената поръчка и проекта на договор за всяка една от обособените позиции, както и в съответствие с приложимата нормативна уредба. Обхват на обществената поръчка: В обхвата на обществената поръчка за Обособена позиция № 1: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Радост“ в УПИ I-568, Детско заведение, кв. 46, по плана на гр. Перущица, ПИ 55909.501.568.1 по КККР на гр. Перущица“ се включват следните дейности: 1/ Изработване на технически проект за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Радост“ в УПИ I-568, Детско заведение, кв. 46, по плана на гр. Перущица, ПИ 55909.501.568.1 по КККР на гр. Перущица“ в следните проектни части: част „Архитектура“, част „Конструктивно становище“, част „Електро“, част „ВиК“, част „Пожарна безопасност“, част „План за безопасност и здраве“, част „План за управление на строителните отпадъци“, както и част Проектно-сметна документация, съдържаща количествено-стойностни сметки; 2/ Окомплектоване и предаване на инвестиционните проекти за съгласуване. Проектите следва да се изготвят в 5 екземпляра на хартия и във формат *pdf и *DWG, а обяснителните записки към съответните части да бъдат във формат MS WORD и качени на диск или флаш памет; 3/ Отстраняване на забележки/нередности, считано от датата на получаването им в писмен вид от Възложителя (когато е приложимо в хода на съгласуването им); 4/ Упражняване на авторски надзор. Разгърната застроена площ на Детска градина „Радост“ е 1822,51 кв.м. В обхвата на обществената поръчка за Обособена позиция № 2: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Тракийче“ в УПИ VIII, кв. 65, гр. Перущица“се включват следните дейности: 1/ Изработване на технически проект за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Тракийче“ в УПИ VIII, кв. 65, гр. Перущица“ в следните проектни части: част „Архитектура“, част „Конструктивно становище“, част „Електро“, част „ВиК“, част „Пожарна безопасност“, част „План за безопасност и здраве“, част „План за управление на строителните отпадъци“, както и част Проектно-сметна документация, съдържаща количествено-стойностни сметки; 2/ Окомплектоване и предаване на инвестиционните проекти за съгласуване. Проектите следва да се изготвят в 5 екземпляра на хартия и във формат *pdf и *DWG, а обяснителните записки към съответните части да бъдат във формат MS WORD и качени на диск или флаш памет; 3/ Отстраняване на забележки/нередности, считано от датата на получаването им в писмен вид от Възложителя (когато е приложимо в хода на съгласуването им); 4/ Упражняване на авторски надзор. Разгърната застроена площ на Детска градина „Тракийче“ е 1851,00 кв.м.
Internal identifier: 615459
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 79121000 Copyright consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Радост“ в УПИ I-568, Детско заведение, кв. 46, по плана на гр. Перущица, ПИ 55909.501.568.1 по КККР на гр. Перущица“
Description: В обхвата на обществената поръчка за Обособена позиция № 1: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Радост“ в УПИ I-568, Детско заведение, кв. 46, по плана на гр. Перущица, ПИ 55909.501.568.1 по КККР на гр. Перущица“ се включват следните дейности: 1/ Изработване на технически проект за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Радост“ в УПИ I-568, Детско заведение, кв. 46, по плана на гр. Перущица, ПИ 55909.501.568.1 по КККР на гр. Перущица“ в следните проектни части: част „Архитектура“, част „Конструктивно становище“, част „Електро“, част „ВиК“, част „Пожарна безопасност“, част „План за безопасност и здраве“, част „План за управление на строителните отпадъци“, както и част Проектно-сметна документация, съдържаща количествено-стойностни сметки; 2/ Окомплектоване и предаване на инвестиционните проекти за съгласуване. Проектите следва да се изготвят в 5 екземпляра на хартия и във формат *pdf и *DWG, а обяснителните записки към съответните части да бъдат във формат MS WORD и качени на диск или флаш памет; 3/ Отстраняване на забележки/нередности, считано от датата на получаването им в писмен вид от Възложителя (когато е приложимо в хода на съгласуването им); 4/ Упражняване на авторски надзор. Разгърната застроена площ на Детска градина „Радост“ е 1822,51 кв.м.
Internal identifier: 615460
Lot: LOT-0002
Title: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Тракийче“ в УПИ VIII, кв. 65, гр. Перущица“
Description: В обхвата на обществената поръчка за Обособена позиция № 2: „Изработване на технически проект и упражняване на авторски надзор за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Тракийче“ в УПИ VIII, кв. 65, гр. Перущица“се включват следните дейности: 1/ Изработване на технически проект за обект „Основен ремонт, оборудване и обзавеждане на Детска градина „Тракийче“ в УПИ VIII, кв. 65, гр. Перущица“ в следните проектни части: част „Архитектура“, част „Конструктивно становище“, част „Електро“, част „ВиК“, част „Пожарна безопасност“, част „План за безопасност и здраве“, част „План за управление на строителните отпадъци“, както и част Проектно-сметна документация, съдържаща количествено-стойностни сметки; 2/ Окомплектоване и предаване на инвестиционните проекти за съгласуване. Проектите следва да се изготвят в 5 екземпляра на хартия и във формат *pdf и *DWG, а обяснителните записки към съответните части да бъдат във формат MS WORD и качени на диск или флаш памет; 3/ Отстраняване на забележки/нередности, считано от датата на получаването им в писмен вид от Възложителя (когато е приложимо в хода на съгласуването им); 4/ Упражняване на авторски надзор. Разгърната застроена площ на Детска градина „Тракийче“ е 1851,00 кв.м. ​​​​​​​
Internal identifier: 615462