2. Procedure
Procedure
Title: Revitalizace bývalého kláštera paulánů v Nové Pace - 2. etapa - interiér
Description: Předmětem zakázky je dodávka, doprava, případně montáž a uvedení do provozu vybavení objektu č.p. 144 v ul. Opolského ve městě Nová Paka. Jedná se o významný barokní areál bývalého kláštera paulánů umístěný v dominantní poloze nad městem, který je jako chráněná kulturní památka zapsaný v ÚSKP pod č. 32317/6-1285 a veškeré plnění tak musí proběhnout rovněž s ohledem na tuto skutečnost. Veřejná zakázka bude členěna na tři níže uvedené samostatné části: A) Část 1 – Vybavení mobiliářem B) Část 2 – Vybavení elektronikou C) Část 3 – Vybavení depozitáře
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39200000 Furnishing
Additional classification (cpv): 30100000 Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture, 44410000 Articles for the bathroom and kitchen, 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages, 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products, 30200000 Computer equipment and supplies, 30230000 Computer-related equipment, 51000000 Installation services (except software), 39152000 Mobile bookshelves, 39151100 Racking, 39290000 Miscellaneous furnishing, 39298000 Statuettes, ornaments; photograph or picture frames, and mirrors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem zakázky je dodávka, doprava, případně montáž a uvedení do provozu vybavení objektu č.p. 144 v ul. Opolského ve městě Nová Paka. Jedná se o významný barokní areál bývalého kláštera paulánů umístěný v dominantní poloze nad městem, který je jako chráněná kulturní památka zapsaný v ÚSKP pod č. 32317/6-1285 a veškeré plnění tak musí proběhnout rovněž s ohledem na tuto skutečnost. Veřejná zakázka bude členěna na tři samostatné části, tato část VZ je částí 1 – Vybavení mobiliářem.
Internal identifier: Část 1 – Vybavení mobiliářem
Additional classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products, 44410000 Articles for the bathroom and kitchen, 51000000 Installation services (except software)
Options:
Description of the options: Vzhledem k tomu, že předmět plnění na základě této veřejné zakázky je závislý na dokončení stavebních prací, které v současné době v místě plnění probíhají a které mají být dokončeny do 30.4.2027, vyhrazuje si zadavatel v souladu s ust. § 100 ZZVZ právo prodloužit termín plnění v případě, že bude prodloužen termín dokončení stavebních prací, a to o tak dlouhou dobu, o jakou dojde k prodloužení těchto stavebních prací.
Lot: LOT-0003
Description: Předmětem zakázky je dodávka, doprava, případně montáž a uvedení do provozu vybavení objektu č.p. 144 v ul. Opolského ve městě Nová Paka. Jedná se o významný barokní areál bývalého kláštera paulánů umístěný v dominantní poloze nad městem, který je jako chráněná kulturní památka zapsaný v ÚSKP pod č. 32317/6-1285 a veškeré plnění tak musí proběhnout rovněž s ohledem na tuto skutečnost. Veřejná zakázka bude členěna na tři samostatné části, tato část VZ je částí 3 – Vybavení depozitáře.
Internal identifier: Část 3 – Vybavení depozitáře
Additional classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products, 51000000 Installation services (except software), 39152000 Mobile bookshelves, 39151100 Racking, 39290000 Miscellaneous furnishing, 39298000 Statuettes, ornaments; photograph or picture frames, and mirrors
Lot: LOT-0002
Description: Předmětem zakázky je dodávka, doprava, případně montáž a uvedení do provozu vybavení objektu č.p. 144 v ul. Opolského ve městě Nová Paka. Jedná se o významný barokní areál bývalého kláštera paulánů umístěný v dominantní poloze nad městem, který je jako chráněná kulturní památka zapsaný v ÚSKP pod č. 32317/6-1285 a veškeré plnění tak musí proběhnout rovněž s ohledem na tuto skutečnost. Veřejná zakázka bude členěna na tři samostatné části, tato část VZ je částí 2 – Vybavení elektronikou.
Internal identifier: Část 2 – Vybavení elektronikou
Additional classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages, 30100000 Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture, 51000000 Installation services (except software), 30200000 Computer equipment and supplies, 30230000 Computer-related equipment