2. Procedure
Procedure
Title: Europees niet-openbare aanbesteding: Bouwteampartner Nieuwbouw Sporthal te Ruurlo
Description: Gemeente Berkelland is voornemens een nieuwe Sporthal te realiseren op Sportpark het Rikkelder gelegen aan de Fürstenauerstraat te Ruurlo. De sporthal wordt een multifunctioneel en toekomstbestendig gebouw dat verschillende gebruikersgroepen samenbrengt. Voor de realisatie van deze nieuwbouw is gemeente Berkelland op zoek naar één geschikte, ervaren en professionele bouwteampartner die zowel de bouwkundig als de installatietechnisch uitvoerende werkzaamheden verder (na VO+) in bouwteam zal door ontwikkelen waarna bij positieve afronding van de bouwteamfase het plan te realiseren. De totale oppervlakte van de Sporthal zal circa 3675 m² bedragen. Het gebouw bestaat uit twee sportzalen: een hal met drie zaaldelen (7 m hoog) en een hal met één zaaldeel (9 m hoog).
Internal identifier: BKL Sh 26-01 Uitv
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45212225 Sports hall construction work, 45300000 Building installation work, 71312000 Structural engineering consultancy services, 71334000 Mechanical and electrical engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Bouwteampartner Nieuwbouw Sporthal te Ruurlo
Internal identifier: 1