745478-2026 - Competition
Poland – Fuels – Dostawa paliw płynnych: oleju napędowego ON, oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) i benzyny bezołowiowej dla potrzeb Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa paliw płynnych: oleju napędowego ON, oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) i benzyny bezołowiowej dla potrzeb Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa- zakup paliw płynnych, tj. oleju napędowego ON, oleju napędowego o podwyższonych parametrach (premium) oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 dla pojazdów służbowych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Wykaz samochodów zostanie przekazany Wykonawcy wraz z podpisaną umową. Szacunkowa ilość oleju napędowego ON – 270 000 l, oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) 2 000 l oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 – 1 000 l. Zamawiający zastrzega sobie prawo tankowania mniejszych ilości paliwa niż wskazane w ust. 1 niniejszego paragrafu, nie mniej niż 160 000 l oleju napędowego ON, 500 l oleju napędowego ON o podwyższonych parametrach (premium) oraz 100 l benzyny bezołowiowej PB 95. Zamawiający zastrzega, że podane w niniejszej SWZ ilości litrów poszczególnych rodzajów paliwa są szacunkowe. Zamawiający będzie sukcesywnie dokonywał zakupów odpowiednich ilości poszczególnych rodzajów paliwa na podstawie faktycznych potrzeb. Zamawiający zastrzega, że wartość zamówienia może ulec zmianie. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 2.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, zw. dalej, „SOPZ”( dostępny w oddzielnym pliku); 2.2.Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami (dostępne w oddzielnych plikach)
Internal identifier: WSPR-DT/3113/18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 24611100 Propergol fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 1.Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 PZP: 1.1. zakres zamówienia objętego opcją: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 442 ustawy PZP, polegającego na zwiększeniu minimalnego gwarantowanego zakresu zamówienia tj. ilości dostawy: ON, ON o polepszonych właściwościach, benzyny bezołowiowej w ramach realizowanego zamówienia. Największy możliwy zakres zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji wynosi; 50 000 litrów ON, 500 litrów ON o polepszonych właściwościach, 500 litrów benzyny bezołowiowej 1.2. okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji : w przypadku wykorzystania dostaw paliwa określonych w formularzu cenowym. 1.3. warunek uruchomienia prawa opcji: Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego złożone Wykonawcy w formie pisemnej.