2. Procedure
Procedure
Title: Akcelerator do tomoterapii wraz z modernizacją bunkra.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Akcelerator do tomoterapii wraz z modernizacją bunkra. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) zakup przez Zamawiającego oraz sprzedaż przez Wykonawcę fabrycznie nowego akceleratora do tomoterapii (zwanego dalej "sprzętem") 2) wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych i instalacyjnych związanych z instalacją sprzętu oraz adaptacją pomieszczenia w Zakładzie Radioterapii I Zamawiającego, w celu dostosowania do wymagań funkcjonalno-technicznych, wykonanie wszelkich robót w ramach prac adaptacyjnych i remontowych objętych przedmiotem zamówienia 3) demontaż, wyniesienie, transport oraz utylizację urządzenia, znajdującego się na wyposażeniu Zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wraz z przekazaniem Zamawiającemu dokumentów potwierdzających prawidłowe zagospodarowanie odpadów 4) dostarczenie, instalację, uruchomienie i oddanie do eksploatacji sprzętu; 5) przeprowadzenie szkolenia dla minimum 6 pracowników (zgodnie z SWZ) Zamawiającego, obejmującego obsługę sprzętu. Szkoleniem objęty będzie, wskazany przez Zamawiającego, personel medyczny oraz personel inżynieryjno-techniczny. Przeprowadzone szkolenie udokumentowane będzie imiennymi certyfikatami oraz listą przeszkolonych osób podpisaną przez uczestników szkolenia i ich organizatora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia / formularz cenowy) oraz Załącznik nr 9 do SWZ (Program Funkcjonalno-Użytkowy).
Internal identifier: PN-112/26/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33150000 Radiotherapy, mechanotherapy, electrotherapy and physical therapy devices
Additional classification (cpv): 71221000 Architectural services for buildings, 71320000 Engineering design services, 45400000 Building completion work, 45215143 Diagnostic screening room construction work, 39180000 Laboratory furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45232460 Sanitary works, 45332400 Sanitary fixture installation work, 45343000 Fire-prevention installation works, 45331220 Air-conditioning installation work, 42961100 Access control system, 45314320 Installation of computer cabling
5. Lot
Lot: LOT-0001