745631-2026 - Competition
Slovenia – Food, beverages, tobacco and related products – SUKCESIVNA DOBAVA PREHRAMBENEGA BLAGA (KONVENCIONALNA IN EKOLOŠKA ŽIVILA)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: SUKCESIVNA DOBAVA PREHRAMBENEGA BLAGA (KONVENCIONALNA IN EKOLOŠKA ŽIVILA)
Description: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil po sklopih.
Internal identifier: JN1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mleko in mlečni izdelki
Description: Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov.
Internal identifier: 607901
Main classification (cpv): 15511000 Milk
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: Meso in mesni izdelki
Description: Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov.
Internal identifier: 608196
Main classification (cpv): 15110000 Meat
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products
Lot: LOT-0003
Title: Perutnina in izdelki
Description: Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov.
Internal identifier: 608197
Lot: LOT-0004
Title: Jajca
Description: Sukcesivna dobava jajc
Internal identifier: 608198
Main classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0005
Title: Ribe zamrznjene
Description: Sukcesivna dobava zamrznjenih rib
Internal identifier: 608199
Main classification (cpv): 15119600 Fish meat
Lot: LOT-0006
Title: Sveže sadje in zelenjava
Description: Sukcesivna dobava sadja in zelenjave
Internal identifier: 608200
Main classification (cpv): 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
Lot: LOT-0007
Title: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Description: Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave
Internal identifier: 608201
Main classification (cpv): 15331170 Frozen vegetables
Lot: LOT-0008
Title: Splošno prehrambeno blago
Description: Sukcesivna dobava splošnega prehrambenega blaga
Internal identifier: 608202
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0009
Title: Konzervirani izdelki
Description: Sukcesivna dobava konzerviranih živil.
Internal identifier: 608203
Main classification (cpv): 15894000 Processed food products
Lot: LOT-0010
Title: Sadni sokovi, sirupi, voda in žitne rezine
Description: Sukcesivna dobava sokov
Internal identifier: 608204
Main classification (cpv): 15332100 Processed fruit
Lot: LOT-0011
Title: Žita, mlevski izdelki in testenine
Description: Sukcesivna dobava mlevskih izdelkov in testenin
Internal identifier: 608205
Main classification (cpv): 15613300 Cereal products
Lot: LOT-0012
Title: Kruh in pekovsko pecivo
Description: Sukcesivna dobava kruha in peciva
Internal identifier: 608206
Main classification (cpv): 15811100 Bread
Additional classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0013
Title: Delno pripravljena zamrznjena živila
Description: Sukcesivna dobava delno pripravljenih živil
Internal identifier: 608207
Lot: LOT-0014
Title: Živila za posebne prehrambene namene
Description: Sukcesivna dobava živil za diete
Internal identifier: 608208
Main classification (cpv): 15880000 Special nutritional products
Lot: LOT-0015
Title: EKO mleko in mlečni izdelki
Description: SUKCESIVNA DOBAVA EKO MLEKA IN IZDELKOV IZ EKO MLEKA
Internal identifier: 608209
Lot: LOT-0016
Title: EKO meso in mesni izdelki
Description: Sukcesivna dobava ekološkega mesa in izdelkov
Internal identifier: 608210
Lot: LOT-0017
Title: EKO kruh in pekovsko pecivo
Description: Sukcesivna dobava ekološkega kruha in izdelkov
Internal identifier: 608211
Lot: LOT-0018
Title: EKO sadje (sveže/suho), zelenjava ter oreški in semena
Description: Sukcesivna dobava ekološkega sadja in zelenjave
Internal identifier: 608212
Lot: LOT-0019
Title: EKO živila
Description: Sukcesivna dobava ekoloških živil
Internal identifier: 608214
Lot: LOT-0020
Title: IK mleko in mlečni izdelki
Description: Sukcesivna dobava mleka in izdelkov izbrane kakovosti
Internal identifier: 608215
Lot: LOT-0021
Title: IK Sadje (sveže/suho) in zelenjava
Description: Sadje izbrana kakovost
Internal identifier: 608216
Main classification (cpv): 03222000 Fruit and nuts
Lot: LOT-0022
Title: Ribe sveže
Description: Sukcesivna dobava svežih rib
Internal identifier: 608217
Lot: LOT-0023
Title: Integrirana zelenjava in sadje iz drugih shem kakovosti, ki so opredeljene v 69.členu Zakona o kmetijstvu
Description: Sukcesivna dobava sadja in zelenjave iz shem kakovosti
Internal identifier: 608218
Lot: LOT-0024
Title: Suho sadje in oreški
Description: Sukcesivna dobava suhega sadja in oreščkov
Internal identifier: 608220
Lot: LOT-0025
Title: Slaščičarski izdelki in peciva
Description: Sukcesivna dobava peciv
Internal identifier: 608221
Main classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0026
Title: Kruh brez aditivov in manj soli
Description: Sukcesivna dobava kruha brez aditivov
Internal identifier: 608222
Lot: LOT-0027
Title: Sendviči
Description: Sukcesivna dobava sendvičev
Internal identifier: 608223
Main classification (cpv): 15811510 Sandwiches