745806-2026 - Competition
Poland – Endoscopy, endosurgery devices – Dostawa urządzeń medycznych w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0047/25
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń medycznych w ramach Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0047/25
Description: Szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: ZP-261-91/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia - dostawa urządzeń do udzielania świadczeń w ramach Poradni AOS oraz konieczność rozliczenia do dnia 09-11-2026 r.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: HISTEROSKOPY – 4 ZESTAWY
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Internal identifier: HISTEROSKOPY – 4 ZESTAWY