745850-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie z nieruchomości oraz PSZOK położonych na terenie Gminy Trzydnik Duży w 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie z nieruchomości oraz PSZOK położonych na terenie Gminy Trzydnik Duży w 2027 roku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych selektywnie z nieruchomości oraz Punktu Selektyw­nej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) położonych na terenie Gminy Trzydnik Duży w 2027 roku. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od wszystkich wła­ścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych; b) odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektyw­nej Zbiórki Odpadów Komunalnych; 3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia sta­nowiącym załącznik Nr 1 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ oraz wzoru umowy sta­nowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: ZP.271.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001