745916-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Description: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Polanica-Zdrój oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - 1 zadanie
Internal identifier: CRZP/17/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services, 90513200 Urban solid-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie stosuje odnowień i opcji