745920-2026 - Competition
Latvia – Construction work – Kronvalda bulvāra 4 ēkas galvenās ieejas fasādes, jumta seguma ar integrēto saules paneļu montāžu centrālajā jumta daļā un noteku sistēmas atjaunošana, bēniņu telpas siltināšana
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kronvalda bulvāra 4 ēkas galvenās ieejas fasādes, jumta seguma ar integrēto saules paneļu montāžu centrālajā jumta daļā un noteku sistēmas atjaunošana, bēniņu telpas siltināšana
Description: Kronvalda bulvāra 4 ēkas galvenās ieejas fasādes, jumta seguma ar integrēto saules paneļu montāžu centrālajā jumta daļā un noteku sistēmas atjaunošana, bēniņu telpas siltināšana
Internal identifier: LMA 2026/15
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 92522200 Preservation services of historical buildings, 45214400 Construction work for university buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000