2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH (ŚRUBKI, PŁYTKI STOMATOLOGICZNE)
Description: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wyrobów medycznych (śrubki, płytki stomatologiczne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowy – załącznik nr 1-3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5,6 do SWZ Dla Pakietu 1 oraz 2 Wykonawca we wskazanym przez Zamawiającego terminie, na czas trwania umowy tj. 24 miesięcy, bezpłatnie dostarczy do siedziby Zamawiającego i bezpłatnie użyczy niezbędne instrumentarium wymagane do wszczepienia elementów zespalających i rekonstrukcyjnych do zabiegów w obrębie twarzoczaszki (projekt umowy użyczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ).
Internal identifier: ZP-26-137UN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33132000 Dental implant
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 33141800 Dental consumables, 33141770 Fracture appliances, pins and plates
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 1 – Rekonstrukcyjny
Description: Pakiet nr 1 – Rekonstrukcyjny
Internal identifier: Pakiet nr 1 – Rekonstrukcyjny
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w terminie obowiązywania podstawowej umowy. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 2 – Ortognatyczny
Description: Pakiet nr 2 – Ortognatyczny
Internal identifier: Pakiet nr 2 – Ortognatyczny
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 3 – Śruby do osteosyntezy
Description: Pakiet nr 3 – Śruby do osteosyntezy
Internal identifier: Pakiet nr 3 – Śruby do osteosyntezy