See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare materiale sanitare
Description: Materiale sanitare conform caiet sarcini. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP.
Internal identifier: 2025428357027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183200 Orthopaedic prostheses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: conform Caiet de sarcini
Internal identifier: 1