746105-2026 - Competition
Poland – Protective footwear – Dostawa obuwia ochronnego, profilaktycznego i kąpielowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-2
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa obuwia ochronnego, profilaktycznego i kąpielowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-2
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia ochronnego, profilaktycznego i kąpielowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-2. Rodzaj i ilości obuwia szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Previous notice: 282103-2026
Internal identifier: 702600917
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18830000 Protective footwear
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa obuwia ochronnego profilaktycznego i kąpielowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-2
Description: Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Zadanie nr 7