See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: TARPTAUTINIS VIEŠASIS PIRKIMAS „(PI-11660/26) Kelių priežiūros technikos mazgų ir jų komponentų remonto paslaugos“, SIEKIANT SUKURTI DINAMINĘ PIRKIMO SISTEMĄ
Description: TARPTAUTINIS VIEŠASIS PIRKIMAS „(PI-11660/26) Kelių priežiūros technikos mazgų ir jų komponentų remonto paslaugos“, SIEKIANT SUKURTI DINAMINĘ PIRKIMO SISTEMĄ
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: I kategorija: Vidaus degimo variklio sistemų komponentų remontas.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: II kategorija: Stiklų, kėbulo elementų remontas ir keitimas.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: III kategorija: Transmisijos ir važiuoklės sistemos mazgų ir komponentų remontas, restauravimas.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: IV kategorija: Technikos metalinių mazgų ir jų komponentų apdirbimas ir remontas.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: V kategorija: Valdymo blokų ir jų komponentų patikra, programavimas ir remontas.
Internal identifier: 5