2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej
Description: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026r. poz. 793 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższych części: ZADANIE 1, ZADANIE 2, ZADANIE 3, ZADANIE 4, ZADANIE 5, ZADANIE 6. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania oraz strony, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia:https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_marciniak, https://platformazakupowa.pl/transakcja/1383695.Komunikacjamiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej „OpenNexus”https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_marciniak,https://platformazakupowa.pl /transakcja/1383695, zwanej dalej „Platforma zakupowa”. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie Platformy zakupowej. Wszelkie dokumenty sporządza się w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .pdf, .doc, .docx, .odt., .txt, .rtf. ze szczególnym wskazaniem na .pdf. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę, oświadczenia, JEDZ pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez Wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014 od 1 lipca 2016 roku. Nanoszenie jakichkolwiek zmian w treści dokumentów po opatrzeniu ww. podpisem może skutkować naruszeniem integralności podpisu, a w konsekwencji skutkować odrzuceniem oferty. Wadium nie wymagane. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych. Zamawiający wskazuje, że Wykonawca może skorzystać z certyfikatu potwierdzającego udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, o którym mowa w art. 124 ust. 2 ustawy Pzp, jako dokumentu zastępującego podmiotowe środki dowodowe dotyczące okoliczności objętych certyfikacją. Certyfikat może służyć potwierdzeniu braku podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału wyłącznie w zakresie odpowiadającym wymaganiom określonym przez Zamawiającego. Skorzystanie z certyfikatu ma charakter dobrowolny i nie wyłącza możliwości wykazania tych okoliczności za pomocą podmiotowych środków dowodowych. Certyfikacja wykonawców zamówień publicznych została opisana w pkt. 8 Rozdziału VII SWZ. Sygnatura postępowania (Wewnętrzny identyfikator ) EZ/576/411-07/26.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124210 Radiodiagnostic supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE 1
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższej części: ZADANIE 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, w ilościach wskazanych w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), stanowiącym integralną część SWZ. Szczegółowe ustalenie zawartości ww. depozytu, tj. wskazanie numerów katalogowych wyrobów, dokonane zostanie po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne. Wyroby zdeponowane u Zamawiającego stanowić będą własność Wykonawcy. Wykorzystanie ww. wyrobów do zabiegu operacyjnego oznaczać będzie ich zakup przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga zdeponowania wyrobów wskazanych w „Formularzu cenowym” . Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu
Options:
Description of the options: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp w przypadkach uzasadnionych koniecznością zabezpieczenia w okresie obowiązywania umowy niemożliwych do przewidzenia wcześniej potrzeb Zamawiającego wynikających ze zwiększonego zużycia wyrobów niż przewidywana, dotyczących dostaw przedmiotu zamówienia opisanego w „Formularzu cenowym” stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). Realizując prawo opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia ilości zamówienia podstawowego wykazanego w „Formularzu cenowym”, który w przypadku wyboru oferty najkorzystniejszej stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy, w zakresie docelowej nieprzekraczającej ilości objętej prawem opcji wskazanej w „Formularzu cenowym”, z zachowaniem cen i warunków zamówienia podstawowego zawartych w SWZ, w tym w szczególności we wzorach umów, stanowiących jej integralną część. Zgodnie z powyższym wartością prawa opcji będzie iloczyn ilości objętych prawem opcji wskazanych w „Formularzu cenowym” i cen. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji po całkowitym zrealizowaniu ilości wyspecyfikowanych w zamówieniu podstawowym SWZ przez cały okres obowiązywania umowy. Prawo opcji zostało uwzględnione we wzorze umowy, stanowiącej integralną część SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE 2
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższej części: ZADANIE 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, w ilościach wskazanych w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), stanowiącym integralną część SWZ. Szczegółowe ustalenie zawartości ww. depozytu, tj. wskazanie numerów katalogowych wyrobów, dokonane zostanie po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne. Wyroby zdeponowane u Zamawiającego stanowić będą własność Wykonawcy. Wykorzystanie ww. wyrobów do zabiegu operacyjnego oznaczać będzie ich zakup przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga zdeponowania wyrobów wskazanych w „Formularzu cenowym” . Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu
Lot: LOT-0003
Title: ZADANIE 3
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższej części: ZADANIE 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, w ilościach wskazanych w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), stanowiącym integralną część SWZ. Szczegółowe ustalenie zawartości ww. depozytu, tj. wskazanie numerów katalogowych wyrobów, dokonane zostanie po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne. Wyroby zdeponowane u Zamawiającego stanowić będą własność Wykonawcy. Wykorzystanie ww. wyrobów do zabiegu operacyjnego oznaczać będzie ich zakup przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga zdeponowania wyrobów wskazanych w „Formularzu cenowym” . Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu
Lot: LOT-0004
Title: ZADANIE 4
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższej części: ZADANIE 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, w ilościach wskazanych w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), stanowiącym integralną część SWZ. Szczegółowe ustalenie zawartości ww. depozytu, tj. wskazanie numerów katalogowych wyrobów, dokonane zostanie po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne. Wyroby zdeponowane u Zamawiającego stanowić będą własność Wykonawcy. Wykorzystanie ww. wyrobów do zabiegu operacyjnego oznaczać będzie ich zakup przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga zdeponowania wyrobów wskazanych w „Formularzu cenowym” . Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu
Lot: LOT-0005
Title: ZADANIE 5
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższej części: ZADANIE 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, w ilościach wskazanych w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), stanowiącym integralną część SWZ. Szczegółowe ustalenie zawartości ww. depozytu, tj. wskazanie numerów katalogowych wyrobów, dokonane zostanie po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne. Wyroby zdeponowane u Zamawiającego stanowić będą własność Wykonawcy. Wykorzystanie ww. wyrobów do zabiegu operacyjnego oznaczać będzie ich zakup przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga zdeponowania wyrobów wskazanych w „Formularzu cenowym” . Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu
Lot: LOT-0006
Title: ZADANIE 6
Description: Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych dla Pracowni Neurologii Zabiegowej według poniższej części: ZADANIE 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Wykonawca zdeponuje w siedzibie Zamawiającego wybrane wyroby, w ilościach wskazanych w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), stanowiącym integralną część SWZ. Szczegółowe ustalenie zawartości ww. depozytu, tj. wskazanie numerów katalogowych wyrobów, dokonane zostanie po wyborze najkorzystniejszej oferty, a przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne. Wyroby zdeponowane u Zamawiającego stanowić będą własność Wykonawcy. Wykorzystanie ww. wyrobów do zabiegu operacyjnego oznaczać będzie ich zakup przez Zamawiającego. Zamawiający wymaga zdeponowania wyrobów wskazanych w „Formularzu cenowym” . Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu