746272-2026 - Competition
Poland – Motor vehicles for the transport of goods – Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych samochodów ciężarowych wyposażonych w urządzenia hakowe, w tym jednego z żurawiem przeładunkowym (HDS)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa w formie leasingu operacyjnego dwóch fabrycznie nowych samochodów ciężarowych wyposażonych w urządzenia hakowe, w tym jednego z żurawiem przeładunkowym (HDS)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu dwóch fabrycznie nowych samochodów ciężarowych wyposażonych w urządzenia hakowe (hakowiec), w tym jeden dodatkowo z żurawiem przeładunkowym (HDS). Miejsce realizacji zamówienia – dostawa pełnych zestawów do Instalacji Komunalnej w m. Czartoria 1, 18-413 Miastkowo.
Internal identifier: 18/ZGO.LOMZA/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy PZP - Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy PZP, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
Additional classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001