2. Procedure
Procedure
Title: WFSP-43571-3815 Duikerbuizen
Description: Betreft de levering van duikerbuizen. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: - Perceel 1: PVC duikerbuizen - Perceel 2: HDPE dubbelwandig gestructureerde duikerbuizen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44163100 Pipes
Additional classification (cpv): 44110000 Construction materials, 44163110 Drainage pipes, 45221220 Culverts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PVC duikerbuizen
Description: Betreft de levering van PVC duikerbuizen.
Lot: LOT-0002
Title: HDPE dubbelwandig gestructureerde duikerbuizen
Description: Betreft de levering van HDPE dubbelwandig gestructureerde duikerbuizen.