2. Procedure
Procedure
Title: Nabava vozila po grupama putem financijskog leasinga
Description: Nabava vozila po grupama putem financijskog leasinga GRUPA 1 – nabava osobnog SUV vozila 1 kom - 27.000,00 € GRUPA 2 – nabava osobnih vozila 4 kom - 65.000,00 € Naručitelj je tijekom godine proveo otvorene postupke nabave vozila i to kako slijedi: Središnjica: MV 11/2026 (PV 32.000,00) – osobno vozilo, MV 20/2026 (PV 32.000,00) – osobno vozilo, MV 28/2026 (130.000,00 ) teretno vozilo. MV 29/2026 (383.000,00) Nabava električnih vozila po grupama, ( MV 39/2026 (87.500,00 EUR-a) Liburnijske vode: VV 04/2026 Nabava vozila u grupama putem financijskog leasinga (126.000,00 EUR) Procijenjena vrijednost određena je uzimajući u obzir ukupnu vrijednost istovrsne robe tijekom poslovne godine, sukladno pravilima o izračunu procijenjene vrijednosti nabave. Budući da se radi o istovrsnoj robi, procijenjena vrijednost ovog predmeta nabave određena je uzimajući u obzir ukupnu vrijednost sve istovrsne robe , sukladno pravilima o izračunu procijenjene vrijednosti nabave. Procijenjena vrijednost predmetne nabave iznosi 882.500,00 EUR-a (bez PDV-a), a uključuje vrijednost nabavke vozila nabavljenih kroz prethodno provedene postupke te procijenjenu vrijednost nabave ovog postupka. Procijenjena vrijednost nabave OVOG POSTUPKA – 38/26 je 92.000,00 EUR-a (bez PDV-a).
Internal identifier: 38/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Nabava osobnog SUV vozila 1 kom
Description: Nabava osobnog SUV vozila 1 kom
Internal identifier: 38/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Nabava osobnih vozila - 4 kom
Description: Nabava osobnih vozila - 4 kom
Internal identifier: 38/26-2