746404-2026 - Competition
Slovakia – Batteries – Zvýšenie podielu obnoviteľných zdrojov energie vo verejných školských budovách v meste Humenné
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zvýšenie podielu obnoviteľných zdrojov energie vo verejných školských budovách v meste Humenné
Description: Predmetom zákazky je dodávka a inštalácia technologických zariadení a realizácia súvisiacich stavebných a montážnych prác v rámci projektu „Zvýšenie podielu obnoviteľných zdrojov energie vo verejných školských budovách v meste Humenné“. Predmet zákazky zahŕňa najmä dodávku a montáž fotovoltických zariadení, tepelných čerpadiel, batériových úložísk a systémov merania, regulácie a monitorovania spotreby energie (MaR/IoT), vrátane súvisiacich stavebných, elektroinštalačných a technologických úprav. Realizácia bude prebiehať v objektoch ZŠ Dargovských hrdinov, ZŠ Hrnčiarska, ZŠ Jána Švermu, ZŠ Pugačevova vrátane objektu školskej jedálne a ZŠ SNP v Humennom.
Internal identifier: 567 780
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31440000 Batteries
5. Lot
Lot: LOT-0001