746581-2026 - Competition
Poland – Electricity – Zakup energii elektrycznej na potrzeby gminy Brwinów na lata 2027-2029
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup energii elektrycznej na potrzeby gminy Brwinów na lata 2027-2029
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby gminy Brwinów
Internal identifier: ZP.271.40.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust. 4 pzp
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby: 1.1.Gminy Brwinów dla punktów poboru określonych w formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 1A i nr 1 B do udo oferty, zgodnie z ustawą z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1385) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. 1.1. Łączną ilość energii elektrycznej dostarczonej w okresie realizacji umowy w latach 2026- 2029 dla punktów poboru energii elektrycznej szacuje się na poziomie około 7 461 939 kWh (+/- 10%), w tym: 1) energia rozliczana w strefie szczytowej (grupa taryfowa C12a) – 90 789 kWh, 1) energia rozliczana w strefie pozaszczytowej (grupa taryfowa C12a) – 248 037 kWh, 1) energia rozliczana całodobowo (grupa taryfowa C11o, G11, C11, C21) – 7 123 113 kWh, 1) moc umowna dla wszystkich punktów poboru wynosi łącznie 1 832,8 kW. 1.2.Szczegółowe informacje dot. poszczególnych punktów poboru przedstawione zostały w formularzach cenowych - załącznikach do oferty - nr 1A – zestawienie punktów poboru energii elektrycznej – oświetlenie uliczne, - nr 1B – zestawienie punktów poboru energii elektrycznej – obiekty gminne. 2. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.
Quantity: 7 461 939