2. Procedure
Procedure
Title: Karjeros galimybių pažinimo įrankių metodikų sukūrimas
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti karjeros galimybių pažinimo įrankių metodikų sukūrimo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0