2. Procedure
Procedure
Title: Hús, húskészítmények beszerzése
Description: Élelmiszer alapanyag beszerzése az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet részére. 1 rész : Húsok: 81.475 kg 2: rész: Húskészítmények: 45.870 kg A közbeszerzési szerződés keretjellegű, a részenként megadott keretösszeg 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya az utolsóként aláíró fél aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. Az intézményhez tartozó telephelyeket, mint szállítási helyeket a műszaki leírás tartalmazza azzal, hogy jogutódlás és/vagy intézményi adatváltozás alapján az egyes intézmények elnevezése, székhelye, valamint a megye közigazgatási határain belül a szállítási helyek köre (telephelyek címe) külön szerződésmódosítás nélkül változhat a Kbt. 141. § (4) bek. a) pontja alapján. Ajánlatkérő az alkalmazott értékelési szempont körében felhívja továbbá az ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívás BT24 jelen pontjában részletezett tájékoztató mennyiségeket tartalmazó terméktáblázat beárazásával kiszámított nettó ajánlati összár kizárólag az ajánlatok érdemi összehasonlítására szolgáló számadat, ajánlatkérő a szerződés keretösszegét az ajánlati felhívás BT24 pontjában szereplő adott keretösszeg mértékében állapítja meg.
Internal identifier: EKR002099792026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: legalacsonyabb ár
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Húsok
Description: Élelmiszer alapanyag beszerzése az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet részére. A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Húsok: 81.475 kg ,mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 121 273 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A beszerzendő termékek a KD mellékleteként rendelkezésre bocsátott Árazatlan terméktáblában találhatóak, illetve a Műszaki leírás tartalmazza a további követelményeket. Az adott részhez tartozó egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárásokat a KD mellékletét képező Árazatlan terméktábla tartalmazza. Szállítási gyakoriságra és helyszínre vonatkozó előírásokat a KD részét képező Műszaki leírás tartalmazza. Ahol az Árazatlan terméktáblában (terméklista) a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és típusú termékek helyett „vagy azzal egyenértékű” termékeket is ajánlhatnak, a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek kell bizonyítani. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja.
Internal identifier: EKR002099792026/1
Lot: LOT-0002
Title: Húskészítmények
Description: Élelmiszer alapanyag beszerzése az Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet részére. A megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, Ajánlatkérő fenntartja a változtatás jogát az előre nem pontosan tervezhető igényekre tekintettel. Tájékoztató jellegű beszerzési mennyiség: Húskészítmények: 45.870 kg ,mely a kiadott Terméktáblázatban részletezett termékfajták és mennyiségek szerint oszlik meg. A közbeszerzési szerződés keretösszege nettó 114 403 000,- Ft, melynek legalább 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő. Ajánlatkérő jogosult, hogy a megadott teljesítési helyszínek tekintetében adott hétre vagy alkalomra ne kérjen szállítást. Ajánlatkérő a megadott keretösszeg teljes kimerüléséig tartja fenn a jogot a megrendelések kibocsátásra. A szerződés hatálya annak mindkét fél általi aláírásától számított 12 hónapos határozott időtartam azzal, hogy a fenti időtartam lejárata előtt akkor szűnik meg a szerződés, ha a keretösszeg kimerül. A beszerzendő termékek a KD mellékleteként rendelkezésre bocsátott Árazatlan terméktáblában találhatóak, illetve a Műszaki leírás tartalmazza a további követelményeket. Az adott részhez tartozó egyes termékek kiszerelésére vonatkozó elvárásokat a KD mellékletét képező Árazatlan terméktábla tartalmazza. Szállítási gyakoriságra és helyszínre vonatkozó előírásokat a KD részét képező Műszaki leírás tartalmazza. Ahol az Árazatlan terméktáblában (terméklista) a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú termékre történő hivatkozást, ott a megnevezés a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és ajánlattevők a megadott gyártmányú és típusú termékek helyett „vagy azzal egyenértékű” termékeket is ajánlhatnak, a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek kell bizonyítani. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja.
Internal identifier: EKR002099792026/2