746697-2026 - Competition
Hungary – Repair and maintenance services of medical equipment – Orvosi műszerek karbantartása, javítása
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Orvosi műszerek karbantartása, javítása
Description: Szolgáltatási szerződés keretében az Ajánlatkérő Intézmény részére a közbeszerzési dokumentációban felsorolt orvosi műszerek, egyéb orvosi eszközök, berendezések és mindezek tartozékainak folyamatos karbantartása, műszaki állapotának felmérése, funkcionális ellenőrzése, előírt paramétereinek ellenőrzése, hiba megállapítása és annak helyszíni elhárítása, alkatrészcseréje, továbbá a készülékek selejtezésére vonatkozó javaslatok megtétele 24 hónap időtartamra. A közbeszerzés tárgyának részletes leírását a Közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
Internal identifier: EKR000205652024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Szolgáltatási szerződés keretében az Ajánlatkérő Intézmény részére a közbeszerzési dokumentációban felsorolt orvosi műszerek, egyéb orvosi eszközök, berendezések és mindezek tartozékainak folyamatos karbantartása, műszaki állapotának felmérése, funkcionális ellenőrzése, előírt paramétereinek ellenőrzése, hiba megállapítása és annak helyszíni elhárítása, alkatrészcseréje, továbbá a készülékek selejtezésére vonatkozó javaslatok megtétele. A szolgáltatás kiterjed 1881 db orvosi műszer, eszköz, berendezés karbantartására, 7509 db egyéb orvosi műszer orvostechnikai eszköz és berendezés tartozékai műszaki állapotának felmérésére, funkcionális ellenőrzésére, előírt paramétereinek ellenőrzésére, hiba megállapítására és annak helyszíni elhárítására (előzetesen prognosztizáltan évi 4170 javítás), alkatrészcseréje továbbá a készülékek selejtezésére vonatkozó javaslatok megtételére, továbbá 2283 db kis értékű általános eszköz javítására.
Internal identifier: EKR000205652024/1