746731-2026 - Competition
Croatia – Utility vehicles – Nabava specijalnog komunalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada volumena spremnika 4,5m³
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava specijalnog komunalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada volumena spremnika 4,5m³
Description: Predmet nabave je nabava i isporuka specijalnog komunalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada volumena spremnika 4,5m3, a sve prema tehničkoj specifikaciji i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi
Internal identifier: MV-42/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144700 Utility vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Predmet nabave je nabava i isporuka specijalnog komunalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada volumena spremnika 4,5m³, a sve prema tehničkoj specifikaciji i uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.