746822-2026 - Competition
Poland – Passenger cars – Dostawa samochodów - zadanie 3.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa samochodów - zadanie 3.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, z podziałem na 9 części zamówienia, opisanych w SWZ. 2. Wykonawca ma zrealizować przedmiot zamówienia zgodnie z dokumentami zamówienia w szczególności z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy. Szczegółowe warunki zamówienia zawarte są w dokumentach zamówienia zamieszczonych na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem strony internetowej https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/321283/notice/public/details.
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons, 34113000 4-wheel-drive vehicles, 34131000 Pick-ups, 34130000 Motor vehicles for the transport of goods, 34134000 Flatbed and Tipper trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Samochód osobowy typu kareta (sedan)
Description: Samochód osobowy typu kareta (sedan); ilość — 1 sztuka
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. I
Lot: LOT-0002
Title: Samochód osobowy typu kombi
Description: Samochód osobowy typu kombi; ilość — 8 sztuk
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. II
Lot: LOT-0003
Title: Samochód osobowy typu SUV z napędem 4x4
Description: Samochód osobowy typu SUV z napędem 4x4; ilość — 1 sztuka
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. III
Additional classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles
Lot: LOT-0004
Title: Samochód osobowy typu kombivan
Description: Samochód osobowy typu kombivan; ilość — 1 sztuka
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. IV
Additional classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
Lot: LOT-0005
Title: Samochód typu pick-up z napędem 4x4
Description: Samochód typu pick-up z napędem 4x4; ilość — 1 sztuka
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. V
Additional classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles, 34131000 Pick-ups
Lot: LOT-0006
Title: Samochód ciężarowy typu furgon
Description: Samochód ciężarowy typu furgon; ilość — 3 sztuki
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. VI
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
Lot: LOT-0007
Title: Samochód ciężarowy typu furgon brygadowy
Description: Samochód ciężarowy typu furgon brygadowy; ilość — 1 sztuka
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. VII
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Lot: LOT-0008
Title: Samochód ciężarowy z wywrotem trójstronnym typ I
Description: Samochód ciężarowy z wywrotem trójstronnym typ I; ilość — 1 sztuka
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. VIII
Additional classification (cpv): 34134000 Flatbed and Tipper trucks
Lot: LOT-0009
Title: Samochód ciężarowy z wywrotem trójstronnym typ II
Description: Samochód ciężarowy z wywrotem trójstronnym typ II; ilość — 2 sztuki
Internal identifier: OR-D-III.272.112.2026.LB cz. IX