74709-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaakdiensten en glasbewassing gemeente Rijswijk en gemeente Pijnacker-Nootdorp
Contract or concession award notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaakdiensten en glasbewassing gemeente Rijswijk en gemeente Pijnacker-Nootdorp
Description: De gemeenten Rijswijk en Pijnacker-Nootdorp wensen een overeenkomst af te sluiten voor schoonmaakdiensten en glasbewassing. De aanbesteding is verdeeld in onderstaande percelen: Perceel 1: gemeente Rijswijk (schoonmaakdiensten en glasbewassing) Perceel 2: gemeente Pijnacker-Nootdorp (schoonmaakdiensten, glasbewassing en levering sanitaire producten) De gemeente Rijswijk is penvoerder voor deze aanbesteding.
Internal identifier: A47693-6880c7e1260ec1ca558d1c46
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 33771000 Sanitary paper products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: gemeente Rijswijk
Description: Dit perceel omvat schoonmaakdiensten en glasbewassing voor 8 locaties.
Internal identifier: A47693-0
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: gemeente Pijnacker-Nootdorp
Description: Dit perceel bevat schoonmaakdiensten, glasbewassing en het leveren van sanitaire voorzieningen.
Internal identifier: A47693-1
Additional classification (cpv): 33760000 Toilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettes