747159-2026 - Competition
Bulgaria – Public road transport services – Определяне на изпълнител за обществен превоз на пътници по автобусна линия ТЕРВЕЛ-ДОБРИЧ-ТЕРВЕЛ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Определяне на изпълнител за обществен превоз на пътници по автобусна линия ТЕРВЕЛ-ДОБРИЧ-ТЕРВЕЛ
Description: От избрания изпълнител се изисква да осигури обслужване на транспортна линия за пътници Тервел-Добрич-Тервел. Линията се изпълнява по маршрутно разписание, неразделна част от техническата спецификация на настоящата обществена поръчка. Маршрутното разписание включва четирикратно изпълнение на двупосочен курс ежедневно по линията. Всеки курс е с дължина 44 км., двупосочно - 88 км. Дневният пробег е 352 км.
Internal identifier: 615683
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001