2. Procedure
Procedure
Title: Tartu linna haridushoonete ventilatsioonisüsteemide ja kliimaseadmete hooldusteenuse ostmine 01.01.2027. a kuni 31.12.2029. a
Description: Riigihanke objektiks on ajavahemikus 01.01.2027 kuni 31.12.2029 ventilatsioonisüsteemide ja kliimaseadmete hooldusteenuse osutamine hankedokumentides sätestatud tingimustel Tartu Linnavalitsuse haridushoonetes / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 316575-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0000