747472-2026 - Competition
Romania – Document creation software package – Acord cadru Pachet licențe Microsoft pentru o perioada de 36 luni
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Acord cadru Pachet licențe Microsoft pentru o perioada de 36 luni
Description: Se va incheia un acord cadru cu o durata de 36 de luni pentru achizitionarea licentelor conform caietului de sarcini: -Denumire licență Pachet M365 E3 Unified Sub Per User Pachet M365 E5 Unified Sub Per User Exchange Online P2 Sub Per User Power Bi Premium USL Sub Per User Power BI Pro Sub Per User Power Automate Sub Per User Power Automate Attended RPA USL Sub Per User M365 Copilot Sub Add-on Valori estimate acord cadru: Valoare estimată minimă licențe pentru 12 luni: 142,000 EUR fără TVA Valoare estimată minimă licențe pentru 36 luni: 426,000 EUR fără TVA Valoare estimată maximă licențe pentru 12 luni: 307,000 EUR fără TVA Valoare estimată maximă licențe pentru 36 luni: 921,000 EUR fără TVA Orice ofertant interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire. În măsura în care solicitările de clarificare sunt primite cu cel puțin 15 zile înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 11514848202606p
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48310000 Document creation software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Se va incheia un acord cadru cu o durata de 36 de luni pentru achizitionarea licentelor conform caietului de sarcini: -Denumire licență Pachet M365 E3 Unified Sub Per User Pachet M365 E5 Unified Sub Per User Exchange Online P2 Sub Per User Power Bi Premium USL Sub Per User Power BI Pro Sub Per User Power Automate Sub Per User Power Automate Attended RPA USL Sub Per User M365 Copilot Sub Add-on Valori estimate acord cadru: Valoare estimată minimă licențe pentru 12 luni: 142,000 EUR fără TVA Valoare estimată minimă licențe pentru 36 luni: 426,000 EUR fără TVA Valoare estimată maximă licențe pentru 12 luni: 307,000 EUR fără TVA Valoare estimată maximă licențe pentru 36 luni: 921,000 EUR fără TVA
Internal identifier: 1