747594-2025 - Result
Netherlands – Paving and asphalting works – (groot onderhoud en vervanging) asfaltverhardingen 2026-2029
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: (groot onderhoud en vervanging) asfaltverhardingen 2026-2029
Description: Het doel van deze Europese aanbesteding is het afsluiten van een RAW-Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer, die de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) indient voor groot onderhoud en vervanging van asfaltverhardingen binnen de gemeente Dalfsen. €7.000.000
Internal identifier: 24.D.094
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works
Additional classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works, 45233142 Road-repair works, 45233220 Surface work for roads
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Asfaltverhardingen
Description: De in deze raamovereenkomst genoemde werkzaamheden hebben alleen betrekking op onderhoudswerkzaamheden aan bitumineuze verhardingen en direct daaraan gerelateerde werkzaamheden (aanliggende bestrating, aanliggende grasbetontegels etc.).
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging raamovereenkomst