747771-2026 - Competition
Poland – Sales, marketing and business intelligence software package – Dostawa oraz wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oraz wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa oraz wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów, której wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej w treści: OPZ) stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. udzielić licencji na oprogramowanie, będące systemem do Elektronicznego Obiegu Dokumentów, wdrożyć i zintegrować System oraz przeprowadzić szkolenia personelu.
Internal identifier: DZP.281.53A.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48480000 Sales, marketing and business intelligence software package
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems