See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Beheer van een loket voor hulp bij de invoering van een vergunningsaanvraag voor de uitvoering van werken of toestemming voor bouwplaatsen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Description: De aanbestedende overheid wil een dienstverlener de organisatie en het beheer toevertrouwen van een hulploket voor de gegevensinvoer van aanvraagdossiers voor vergunning tot werkzaamheden of voor de goedkeuring ervan in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. De organisatie van een dergelijk loket is bedoeld om te voldoen aan de wettelijke verplichtingen die voortvloeien uit de regelgeving inzake wegenbouwplaatsen en om de klanten van de administratie een kwalitatieve openbare dienstverlening te bieden. Het gaat dus echt om eerstelijns openbare dienstverlening. Het loket is uitsluitend bestemd voor niet-institutionele verzoekers en voor burgers die een vergunning of een goedkeuring wensen te verkrijgen voor de bezetting van de openbare weg in het Brussels Gewest.
Internal identifier: BMB/DCC-DCB/C26.002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75131100 General personnel services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: BMB/DCC-DCB/C26.002 - 1
Internal identifier: 1
747772-2026 - Mededinging
België – Algemene personeelsdiensten voor de overheid – Beheer van een loket voor hulp bij de invoering van een vergunningsaanvraag voor de uitvoering van werken of toestemming voor bouwplaatsen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: BMB/DCC-DCB/C26.002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BMB/DCC-DCB/C26.002 - 1
Interne identificatiecode: 1