2. Procedure
Procedure
Title: UREDITEV ZELENIH POVRŠIN V VERŽEJU - PONOVITEV
Description: Javno naročilo zajema ureditev javnih površin v Občini Veržej, in sicer hortikulturno ureditev ter izvedbo GOI del z urbano opremo. Predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 608298