See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Materiali za zdravstveno oskrbo rane in nego stome
Description: Materiali za zdravstveno oskrbo rane in nego stome
Internal identifier: JN-0047/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1.4. Nesterilen, prosojen, poliuretanski film v kolutu, lepljiva plast z lipogelom, ki ne poškoduje kože. Elastičen in prilagodljiv, ne vsebuje lateksa, hipoalergen.
Description: 1.4. Nesterilen, prosojen, poliuretanski film v kolutu, lepljiva plast z lipogelom, ki ne poškoduje kože. Elastičen in prilagodljiv, ne vsebuje lateksa, hipoalergen.
Internal identifier: 607926
Lot: LOT-0002
Title: 1.10. Vpojna poliuretanska obloga za oskrbo traheostome.
Description: 1.10. Vpojna poliuretanska obloga za oskrbo traheostome.
Internal identifier: 607935
Lot: LOT-0003
Title: 1.13. Sterilna acetatna mrežica z mazilom iz mineralnega olja, parafina in voskov, vlakna prepletena tako, da preprečujejo sprijemanje s tkivom.
Description: 1.13. Sterilna acetatna mrežica z mazilom iz mineralnega olja, parafina in voskov, vlakna prepletena tako, da preprečujejo sprijemanje s tkivom.
Internal identifier: 607936
Lot: LOT-0004
Title: 2.14. Natrijeva sol hialuronske kisline lokalno uravnava imunski odziv, deluje protivnetno, vlaži in pospešuje obnovo tkiva.
Description: 2.14. Natrijeva sol hialuronske kisline lokalno uravnava imunski odziv, deluje protivnetno, vlaži in pospešuje obnovo tkiva.
Internal identifier: 607937
Lot: LOT-0005
Title: 2.18. Hidrokoloidna stanjšana obloga.
Description: 2.18. Hidrokoloidna stanjšana obloga.
Internal identifier: 607938
Lot: LOT-0006
Title: 3.3. Krema za nego kože pri inkontinenčnem dermatitisu, brez barvil in dišav, ph 5-6.
Description: 3.3. Krema za nego kože pri inkontinenčnem dermatitisu, brez barvil in dišav, ph 5-6.
Internal identifier: 607939
Lot: LOT-0007
Title: 10.3. KOŽNE PODLOGE (ovalne oblike z dvoslojnim lepilom) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 3.
Description: 10.3. KOŽNE PODLOGE (ovalne oblike z dvoslojnim lepilom) in VREČKE ZA DVODELNI SISTEM 3.
Internal identifier: 607940
Lot: LOT-0008
Title: 12.1. Pooperativna enodelna vrečka.
Description: 12.1. Pooperativna enodelna vrečka.
Internal identifier: 607941
Lot: LOT-0009
Title: 19.1. Film, ki omogoča lepljenje na poškodovani koži.
Description: 19.1. Film, ki omogoča lepljenje na poškodovani koži.
Internal identifier: 607943