748427-2026 - Competition
Estonia – Marketing services – Oskuste festivali „Noor Meister 2027“ korralduse ja üritusturunduse täisteenus
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Oskuste festivali „Noor Meister 2027“ korralduse ja üritusturunduse täisteenus
Description: Hanke eesmärk on sõlmida hankeleping oskuste festivali „Noor Meister 2027“ korralduse ja üritusturunduse täisteenuse osutamiseks. Pakkuja koostab festivali kontseptsiooni ning juhib ja korraldab selle alusel sihtrühma arvestava oskuste festivali „Noor Meister 2027“ tervikprojekti. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 317123-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
Additional classification (cpv): 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment, 60172000 Hire of buses and coaches with driver, 90910000 Cleaning services, 55520000 Catering services, 55110000 Hotel accommodation services, 79710000 Security services, 85141000 Services provided by medical personnel, 79953000 Festival organisation services, 79952000 Event services
5. Lot
Lot: LOT-0000