748697-2026 - Competition
Poland – Tape streamers – Rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury pamięci masowej opartej na bibliotekach taśmowych Quantum Scalar i6
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury pamięci masowej opartej na bibliotekach taśmowych Quantum Scalar i6
Description: Przedmiot zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury pamięci masowej, opartej na bibliotekach taśmowych Quantum Scalar i6, w dwóch lokalizacjach: a. Centrum Podstawowe - (dalej zwane CP) zlokalizowane na ulicy Grójeckiej 127 w Warszawie; b. Centrum Zapasowe - (dalej zwane CZ) zlokalizowane na ulicy Leśników 21c w Sękocinie Starym. 2) Zamówienie obejmuje dostawę fabrycznie nowych komponentów, licencji, a także ich montaż, instalację i konfigurację w środowisku Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) istotne postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
Internal identifier: DZ.270.136.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233160 Tape streamers
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001