2. Procedure
Procedure
Title: 33132 RB ruožo Kaunas-Panevėžys-LT/LV siena naujos geležinkelio sankasos statyba ruože Ramygala-Berčiūnai 78 – 102,43 km (24,43 km)" darbo projekto dalies ekspertizės paslaugos
Description: Numatoma pirkimo vertė 0, reiškia, kad pirkimo vertė nėra viešinama.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71319000 Expert witness services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0