748882-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Dostawa oprogramowania Vmware vSphere w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oprogramowania Vmware vSphere w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub oprogramowania równoważnego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa Oprogramowania Vmware vSphere, licencjonowanego per core wraz z Gwarancją, w modelu subskrypcyjnym na okres 36 miesięcy lub Oprogramowania równoważnego spełniającego wymagania określone w rozdziale II OPZ. Zamówienie obejmuje dostawę 1 szt. licencji na 21 808 szt. per core. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Previous notice: 583579-2026
Previous notice: 679266-2026
Internal identifier: PN/46/26/JGDY
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001